Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely laptopgyártók azok, amik...

Mely laptopgyártók azok, amik a legmegbízhatóbb és minőségileg legjobb laptopokat gyártják manapság?

Figyelt kérdés
Tehát, mely gyártók palettáján érdemes nézelődni, ha nem akarok havonta szervizbe járni és szeretném legalább 4-5 évig aktívan használni a gépet? /Programozás és nem a LOL lenne a használat célja./

2015. ápr. 1. 09:30
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

A Sony kétségkívül nagyon jó minőségű, de olyan drága, hogy szerintem nem éri meg.

HP, Dell, Lenovo - ezeket merem ajánlani. Nem családtam még bennük. A feltörekvők közül az ASUS-t mondanám még jónak.

2015. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez árfüggő inkább. De a DELL 3 év garanciája elég jó.
2015. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerinted mi az az árkategória mondjuk Dell esetén, ami már "garantálja" a minőséget és viszonylag hosszú élettartamot?

2015. ápr. 1. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Itthon elsősorban a Dellt és a HP-t tudom ajánlani, de modell függő is. Lenovo-t a hazai katasztrofális szerviz miatt nem. Nekem Dellnél a belépős Inspironokkal is jó tapasztalatom volt.
2015. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez elég jó, én most ezt venném. Viszont nézz körbe, mert lehet megkapod webshop leszállítással egy ötössel kevesebbért...

2015. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dell?, Asus, Lenovo Ezt a hármat (kettőt inkább) tudnám ajánlani, de ez nagyban függ a model-től is.
2015. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen árkategóriában. Azok közül, amiket próbáltam, elég jók a Dell üzleti gépei, XPS sorozat, System76, Apple. Amúgy a Surface Pro is jó cucc, de hacsak nem .NET programozásra kell, szerintem nincs értelme Windows-t használni.
2015. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
200 000-ig szeretnék vásárolni!
2015. ápr. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!