Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden van-e olyan fogászat/...

Szegeden van-e olyan fogászat/szájsebészet, ahol egyszerre több dolgot is megcsinálnak altatásban és nem horror áron? (nem 2-300e ft-ért)

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. fogat tömnek, bölcsesség fogat műtenek ki.
2018. márc. 30. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Altatásban??? Mi a fenéért altatnának el valakit foghúzás miatt? Szállj le a földre, nekem is csináltak már minden ilyesmit, fel sem merült az altatás. Ha meg sok a munka a szádban, a 200 e Ft még olcsó is.
2018. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk vki retteg attól hogy a szájában nyúlkáljanak
2018. márc. 30. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Az altató orvos nagyon drága. És altatás előtt kell labor, röntgen, hasi UH.
2018. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél be előtte nyugtatót, de hacsak nem 20 fogadat kell egyszerre kiműteni miért altatnának :D
2018. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem a kérdés mert egyszerre kellene/szeretném műtéti úton eltávolíttatni 3 az ínyem alatt rossz irányba növő bölcsesség fogam, plusz ha van rá lehetőség tömetni a rosszakat, és fogkövet eltávolíttatni. Nem szeretek fogorvoshoz járni, így jó lenne egyben letudni amennyit csak lehet.
2018. márc. 31. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi mindent egyszerre nem fognak megcsinálni, bármennyire is utálsz fogorvoshoz járni.
2018. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bölcsességfog műtét nem fáj, a fogtömés pedig pláne nem. Felesleges pénzkidobás lenne az altatás. Szedd össze magad, én is rettegtem a fogorvostól, aztán találtam egy nagyon ügyes maszkot.
2018. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!