Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Neha olyan mintha a fogam...

Neha olyan mintha a fogam beakadna, es mintha arrebb tolodtak volna, mitol van ez?

Figyelt kérdés

Harapasemelo tervben van mert osszeszoritom a fogamat csak hat nem allunk jol anyagilag es szuleim (ha jol alltunk meg akkor sem) semmi penzert nem csinaltatnanak nekem harapasemelot a fogsor osszeszotitasom miatt. Lehet a szoritas miatt?

Fogorvosnal voltam de meg az ujjabb panaszok elott es mivel nem adnanak ki penzt normalis orvosra anyukamek egy ingyenes fogorvoshoz( nem tudom hogy irjam a nem maszek fogorvost)kell mennem aki egy abnormalis paraszt es nem veszi komolyan a bajokat,azt mondta hogy egeszsegesek,szepek a fogaim..Viszont ezt mondta akkor is amikor mentem hozza a bajommal vizsgalat utan egy hettel letort a fel fogam es ki kellett huzni..



2018. ápr. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél fogvédőt, mint a bokszolóknak, átmenetileg a is megoldás, mert a fogaidat nem roncsolja az állandó nyomás.
2018. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es a fogvedo bent lehet alvas kozben?
2018. ápr. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!