Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa tompa fájdalmat érzek...

Furcsa tompa fájdalmat érzek a hasamban, Csakis akkor jelentkezik, amikor elkezdek gyalogolni. Jobb oldalon olyan érzés, mintha nyilalna mintha beakadna a levegő. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

enyhén szúr, de csakis menetelés közben. A csípőcsontomtól befele egy pár centivel.

Gyanítom nem a méhszalagok nyúlása, mert az spontán jött, akár fekvés közben is.

Ez az érzés meg csak séta közben. Mi lehet ez?


2015. júl. 1. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
beszorult a levegő! Vagy csak úgy szúr, emésztesz!?
2015. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
vagy finganod kel!
2015. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is többször van így, én már megnézettem orvossal.

A vakbélgyulladást kizárta, a baba jól van, tehát valami a méh növekedésével összefüggésben van.

22 hetes kismama.

2015. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elso ket valaszolo egy nyomorult..

az utolsonak koszi a valaszt!

2015. júl. 1. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt elofordult fordul. Lassíts le teljesen, vagy esetleg állj is meg.


Nekünk is mindent kizartak ugyszint vakbélgyulladást gondolt a dokim. Ezt kizartak a baba is jól van. Ő azt mondta úgy gondolja hogy nyom valamit.:)


Úgyhogy nyugi semmi gond csak rosszul fekszik:))


37 hetes kismama:))

2015. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!