Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó fog tömésénél tényleg...

Alsó fog tömésénél tényleg nem mindig sikerül jól beadni az érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés

A leghátsó alsó fogamat kellene tömni, érzéstelenítéssel. Ilyenkor ugye vezetéses érzéstelenítést alkalmaznak amit hátra az állkapocshoz kell szúrni.


Na most ma nekem az orvos beszúrta a szurit, majd kiültettek 20 percre,amíg hat, de egész egyszerűen nem éreztem semmit. Majd behívtak és azért megpróbálta betömni, de már az első másodpercekben nagyon fájt, úgyhogy azt mondta menjek vissza, majd jövőhéten betömi.

(Az ki van zárva, hogy rám nem hatnak ezek a szerek, mert kaptam már érzéstelenítést, sikeresen.)


Van esély arra, hogy legközelebb se találja el az ideget, és megint feleslegesen szúrkáljon össze? Járt már valaki így?



2018. ápr. 5. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Ilyenkor kaptam még egy szurit és utána már jó volt.
2018. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, rengetegszer, de én ilyenkor mindig kaptam még egyet, az hatott rendesen. Állítólag miattam nem tudják rendesen beadni, mert nem nyitom elég nagyra a számat, pedig mindig igyekszem.
2018. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 2X próbálkozik a doki, utána egy kolléga, ha az sem sikerül visszarendelik a pácienst. Van, hogy valakinek nem pont ott van az ideg, ahol a "nagykönyv szerint kéne lenni", van, hogy valamiért nem sikerül a beadás.

Nekem mindig ment elsőre. A dokit kérdezd. Ha valami anatómiai jellegzetességed van, akkor arról jó ha tudsz, ha csak peched volt, akkor el is felejtheted.

2018. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem 1 hónapja csináltak egy implantátumot, felülre igaz előre, de vagy 15 helyre beszúrt. Akkor nem értem hátulra, hogy nem talál be. Szerintem menj másik dokihoz.
2018. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettőt is kaptam és a fogamhoz továbbra sem lehetett hozzáérni, mert nagyon fájt, azt mondta az orvos, hogy lehet nagyon be van gyulladva, gyógyszeres töméssel betömte és rá egy hétre már fájdalommentesen tudta kezelni injekció nélkül.
2018. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindig. De ilyenkor szólj nyugodtan, és kapsz még egyet.
2018. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!