Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi volt a legrosszabb fogászat...

Mi volt a legrosszabb fogászati élményed?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szorongok,ha fogdokihoz kell mennem. Sőt..

De a fogkőeltávolítás volt eddig a legrosszabb élményem. Főleg az a része, amikor az a "lé" végig spriccelt a szemembe, és össze kellett szorítanom a szemeim. Utána azt hitték sírtam..

2018. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Iskolafogászat, de az régen volt.


Azóta csak jó élményem van, normális fogorvoshoz járok, szakmailag nagyon penge és mindig mindent mond, mit tesz épp, és érezhetek fájdlmat, ne lepődjek meg :)

2018. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én tegnap jártam fogorvosnál. Bal alsó utolsó nagyörlőmet kellett fúrni és tömni. 2 helyre kaptam injekciót, ami iszonyatosan fájt, pedig előtte kent oda ilyen érzéstelenítő zselét is. A fúrás is elég fájdalmas volt. Pedig a fogam nem volt begyulladva. Ráadásul a fogorvos sem volt túl szimpatikus (most voltam nála először). Pedig elvileg ez az egyik legjobb budapesti magán fogászat. A weboldalukon az állt, hogy teljesen fájdalommentes - én meg el is hittem. :(
2018. ápr. 7. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van rossz élményem, bár ez a saját hülyeségem miatt.

A fogorvosnőm szülési szabadságra ment, így egy másik fogorvosnőhöz mentem. Kedves volt stb de amikor azt mondta, hogy kellene injekció a fogtöméshez megmakacsoltam magam, kijelentettem, hogy kibírom nélküle. Aha... 15 percig szenvedtem, soha nem gondoltam, hogy valami ennyire tud fájni, tiszta vörös volt a fejem a fájdalomtól, végül beadtam a derekam és beleegyeztem az injekcióba. Megváltás volt! :D

Azóta én kérem az injekciót ha fogorvoshoz megyek.

2018. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyjuk... Legyen elég csak annyi, hogy a fogorvosnő (már ha annak lehet lekinteni azt a gusztudtalan zs*dó bányarémet) lassan 3 éve halott, de még halálában is jobban rühellem mindenkinél. 5 éve kezelte a fogamat csillagászati összegekért, azóta sem múlt el teljesen a fájdalom...
2018. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyökércsúcs resectio, azt hittem ott maradok!

Na meg mikor gyökérkezelésnél a fúró elkapott egy ideget...

2018. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor nagyon jol kiosztottak hogy hogy nez ki a szam, mert nem apolom (5 lyukas fogam volt) es utana csak ugy elkezdte furni, hiaba probaltam megallitani, az asszosztens is lefogott, azt hittem ott halok meg. Azota se mentem fogorvoshoz, pedig szetrohadtak mar a fogaim...(12 evesen volt, most vagyok 17/L)
2018. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, kihagytam h nem kaptam erzestelenitot
2018. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!