Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi volt a legrosszabb fogászat...

Mi volt a legrosszabb fogászati beavatkoás nálatok?

Figyelt kérdés
Nekem a két szemfogam front oldalon tömve van. Kráter olt, de megcsinálta. De lehet idén kiszedetek két félig kinőtt bölcsességfogat, meg lehet lesz elöl fogköz tömés. Nektek mi volt a legkomolyabb beavatkozás?

2016. máj. 1. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali. Egyszer elmentem a fogorvoshoz...
2016. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és? vagy ez irónia?
2016. máj. 3. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A legrosszabb? Ez elég egyértelmű. Egyszer volt egy gyulladásom a bal alsó ötös alatt. Nem volt semmi, aztán hirtelen durván elkezdett fájni és egész hamar bedagadt a fél arcom, másnap elmentem a fogorvoshoz, kaptam érzéstelenítést, aztán először egy szikével felvágta kicsit az ínyemet, kikapirgálta a gennyes izét és tett bele egy ilyen kis gumicsíkot, hogy ne záródjon be a seb, ne gyűljön fel benne újra. Ez nem is volt durva, sőt, valójában hihetetlen megkönnyebbülés volt, amikor felvágta és megszűnt a nyomás. A durva az volt, hogy másnap szombat volt és berendelt a fogorvosom a felnőtt szájsebészeti ügyeletre, ahol ügyelt, hogy megnézze, kitisztítsa és kicserélje a gumicsíkot. Azt mondta, hogy jól néz ki, nem bántaná, a csíkot viszont kicseréli egy pillanat alatt, most arra nem adna érzéstelenítőt, mert egy csomó ember vár kinn, ne húzzuk az időt. Mondtam, hogy OK. Hiba volt :) Tényleg csak két másodperc volt, de én életemben nem éreztem még akkora fájdalmat, mint ami akkor belém hasított, majdnem elájultam, vagy egy percig nem bírtam megszólalni, forgott velem a világ és még utána is támolyogtam kicsit :)
2016. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!