Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kiműtése után...

Bölcsességfog kiműtése után két nappal már tudtatok menni dolgozni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután fogják kiműteni a bal alsó bölcsességfogam, vagyis ez még nem 100%, viszont feltárni biztosan fel fogják. És nagyon valószínű, hogy ki is műtik egyúttal, mert ferdén áll és fáj. Viszont szombatra van diákmunkám, amit már nem lehet lemondani. Ti két nappal az ilyen műtét után már tudtatok mindenfélét csinálni, pl enni, inni, munkába/suliba menni, stb...? Nem dagadt fel nagyon az arcotok?

Minden véleményt és élménybeszámolót szívesen olvasok! :))



2018. ápr. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent tudsz csinálni, csak a fogadat húzzák ki.


Emelni nem szabad 3-4 napig, meg hajolgatni de ennyi.

2018. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát műtőbe kapsz időpontot, csak akkor tudják kiműteni.

Én 2 hónapig voltam betegállományban, és üvöltöttem a fájdalomtól, nem tudtam lenyelni a nyálamat addig és enni sem.

Nem tudom, mit hibáztak, de 10 évvel a műtét után is fájdalomcsillapítót szedek rá.

Másnak meg panaszmentes.

1 hét után szedik ki a varratot, addig csak inni meg pépeset enni lehet.

2018. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt duzzanat, aznap már ettem bármit a másik oldalon. Ne gyulladt be, sem szájzár, nulla komplikáció, pedig már 3-at műtöttek.


Hazamentem, rácsaptam a fagyos borsót, meg szedtem 4 napig az antibiotikumot, amit selírtak.


Egy hét múlva varratszedésen tiszta volt a heg, szépen gyógyulgatott.

2018. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 napig vállalhatatlanul dagadt volt a pofám, 3. nap már mentem, addigra szinte nem is látszott.
2018. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!