Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájnak a fogaim a fogszabályoz...

Fájnak a fogaim a fogszabályozótól. Mit egyek így?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg a fogszabályozómat és most még eléggé fáj az egész fogsorom,nagyon érzékenyek lettek.Eddig reggelire 2 banánt tudtam megenni összenyomva,mert rendes állapotában a rágás fájdalmat okozott=S Tehát az lenne a kérdésem,hogy összenyomott banánon kívül mit tudnék még enni? Az ebéd paprikás krumpli lesz összenyomva.Gondoltam még joghurtra és tejbegrízre.De nem ehetem ezt amíg ennyire érzékenyek...Tehát aki tud olyan ételt ajánlani amit erősebb rágás nélkül is meg lehet enni,azt szívesen venném=)
2010. jún. 12. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
krémlevesek
2010. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Kubut ittam mindig, mert az nagyon laktató. Esetleg még szószok, más nem nagyon van.
2010. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és egyél jégkrémet (kanállal), az csillapítja a fájdalmat, nekem a dokim mondta, és tényleg. :)
2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!