Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi csináljak a fogaimmal?

Mi csináljak a fogaimmal?

Figyelt kérdés
Rendszereswn mosom a fogaim, haszálok fogselymet, de mégis állandóan kilyukadnak, illetve nagyon érzékenyek. A fogorvosom azt mondta, hogy ez sajnos genetika és már ajánlott minden féle fogkrémet, de egyik se javít a helyzeten. Volt valaki hasonló helyzetben, akinek sikerült is megoldania a problémát.

2018. ápr. 10. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sikerült... kihúzattam őket.


A terhesség alatt hiába figyeltünk rá még extrábban, a hormonok, plusz aztán a szoptatás totál kiszívott mindent belőlem, a fogaim random törtek, teljesen tönkrementek 30 éves koromra.


Aztán úgy döntöttem, én nem szarakodok, minek tömögetni meg foltozgatni, ha egy mandulától eltörik, úgyhogy három ülésben kiszedték, és csináltattam rögzített fogsort.


De nem lep meg, apámnak 26 éves korára szinte minden foga tropa volt, hiába foglalkozott velük. Anyának meg 42 évesen is egy! darab tömött fog volt az össz baja.

2018. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nyilván, ha neked van más opció, akkor tedd azt, nekem ez volt a legkényelmesebb.
2018. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez nem valami biztató :D én még azért próbálkozok
2018. ápr. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!