Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az ínyem. Mitől lehet?

Fáj az ínyem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy az utolsó, hátsó fogamnál mintha "lejött" volna az ínyem a fogamról, és kicsit piros és fáj is. Mi ez?

Ma vettem észre, úgyhogy leghamarabb csak jövő héten tudok menni fogorvoshoz :(


2010. jún. 12. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez fogíny gyulladás, esetleg fogágy gyulladás, inkább parodontológushoz menj vele, mert a fogdokik nem értenek úgy hozz. (Tapasztalat)
2010. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
amíg nem tudsz elmenni, öblögess Clorhexapeddel vagy Corsodillal.
2010. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
ClorhexaMed szerintem, de a Meridol is jó vagy bármilyen szájvíz, a lényeg, hogy tisztán tartsd, fertőtlenítsd és ne felejtsd el megmutatni a dokinak.
2010. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok,

köszi a válaszokat, akkor fertőtlenítem, és jövő héten doki!

2010. jún. 12. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
rendszeres fogmosás kell. ha nem rendszeres akkor úgy jársz mint én, egyik este nem mostam fogat és az egyik fogamnál bedagadt az inyem mert ott maradt valami kaja darab. guszta mi?! na mind1, amúgymeg nem lehet hogy az a valami ami a hátsó fogadnál van az a bölcsesség fogad? :)
2010. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Funktasztikus ***** válasza:
szint ugy de nekem meg ilyen vér ömleny keletkezett a szemfogamnál
2010. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!