Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már kihúzták a fogamat és igy...

Már kihúzták a fogamat és igy kialakulhat góc?

Figyelt kérdés

Egyatalan mi a góc pontosan?

Én pont ezért is húzatta ki.. mert évek óta bajlódok már egy elhalt foggal. És mondta a fogorvos h úgy lenne esélyes h kialakuljon ha bent van a “baktériumos fog” de így h kiszedték már nem lehet mert min legyen a góc akkor ne aggódjak és jól tettem h kihuztam? Legyszi nyúgtassatok meg



2018. ápr. 16. 14:15
 1/2 anonim válasza:
Jol tetted,idovel be fog gyogyulni de turelmed kell legyen.Persze elhiszem,hogy faj es kellemetlen de te mar mindent megtettel amit lehet es amit kellett.
2018. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 30 éve elestem biciklivel és elferőzödött (gennyes lett) a seb. Nagyon nehezen hámosodott be, azt hittem ezzel vége lett. Hát nem! 2-3 év múlva gennyes gócok keletkeztek a foggyökereimben. Nem egyszerre hanem kb. félévenként. Egy csomó fogam elvesztettem miatta, végül a mandulám is gennyes lett, kivették. Addigra már gyanús volt, hogy mi ez, és vérvétellel igazolódott, hogy a gennykeltő még mindig jelen van a vérkeringésemben. Hónapokig tartó gyógyszerszedéssel és táppénzzel (a pihenés miatt) sikerült valamit javítani a helyzeten. Kb. 5 évenként még 3x kiújult. Több mit 15 év telt el mire teljesen megszünt, mert mindig maradt bennem valahol egy góc. Végül kivették az epehólyagom is (ott is volt góc), ezután szünt meg és jöttek rendbe a laboreredményeim. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is pont ez a bajod, csak azt akartam elmesélni, hogy ilyen is tud lenni egy makacs gócfertőzés
2018. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!