Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műfogsorom lett kb. két...

Manócska1 kérdése:

Műfogsorom lett kb. két hónapja felső. Az ínyem ki van sebesedve, hiába öblögetem és így nem merem feltenni a műfogsort sem hisz törné. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Műfogsor,sebes,íny

2018. ápr. 18. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
az kimaradt,hogy próbáltam,de nem tudtam megszokni a műfogsort
2018. ápr. 18. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz. A fogsoron csiszolni kell. Az orvos fogja látni a sebesedés helyén, hogy hol igazítson rajta. Addig járj vissza, míg nem válik "kényelmessé" a fogsor hordása.
2018. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. ápr. 18. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy tanács. Miután az orvos "kényelmessé" tette a fogadat, és már nem töri fel az ínyedet, az igazi megszokás csak ez után fog következni. Nekem augusztusban lett kész, éjszakára az alváshoz mindig leveszem,és mindennnapi hordással kb február közepére jutottam el odáig, hogy a reggeli felrakásnál már nem öklendeztetett meg. A megszokásához két hónap kevés. Legalább fél év kell, de lehet hogy több is, attól függően, hogy mennyi ideig, és mennyi fogad hiányzott.
2018. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2018. ápr. 20. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!