Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas után hány napig...

Foghuzas után hány napig dagadt az arc?

Figyelt kérdés

vagyis hány napig normális ha az? most így néz ki a fogam nem faj csak már harmadik napja lufi az arcom

[link]


2018. ápr. 21. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
3. nap után, ha nem lohad le a gyulladás, vissza kell menni az orvoshoz, mert valami fertőzés állhat fent.A kezdődő duzzanatot lelohaszthatod a hideg vagy jeges borogatásals. A jeget sose helyezd közvetlenül az arcodra, tegyél alá zsebkendőt. Ha a jeget közvetlenül az arcodra tennéd, enyhébb szöveti károsodást okozhatna. Ennek oka, hogy az érzéstelenítés, esetleg hőemelkedés miatt nem érzed, valójában mennyire hideg is a jég.
2018. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es ha vissza megyék mit tud csinálni? és mikorra múlik el a duzzanat?
2018. ápr. 21. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt mar feltetted korabban... menj vissza az orvoshoz.
2018. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt már foghúzásom, de nekem nem volt feldagadva az arcom, itt valami bibi van. Szerintem a fogorvos aki ezt csinálta egy elmebeteg, gyötri a nemivágy, de nem tudja azt kiélni, és jól tudja hogy ez már így marad örök életére.
2018. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez annyira kedves volt utolso valaszolo h nem igaz..

Nem szorakozasbol tettem fel ezt a kerdest es mivel hetvege van nem fogad az orvos,illetve fontos lenne h elmuljon,hiszen jovoheten eletem egyik legfontosabb napja var ram,az meg marcsak mellekes h mennyire nem vicc targya az ami masnak fajdalmat okozott okoz vagy okozni fog

2018. ápr. 21. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se szórakozásból válaszoltam, de az ügyeletre el tudsz menni. De ha normális fogászaton voltál azért vészhelyzetben csak fogadna ott is valaki. A duzzadt arcra meg próbáld meg a hideg borogatást, talán segít.
2018. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. ápr. 21. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Sima foghúzásnál egyáltalán nem kéne, hogy feldagadjon az arcod. Bölcsességfog után viszont 2-4 napig normális.
2018. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!