Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog élpótlásáról mi a vélemény...

Fog élpótlásáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve letörtem egy darabot (kb 1,5-2 mm) a bal felső metszőfogamból. Annyira vészesen nem látszik, viszont elég csúnyán lett lecsiszolva (ügyeletes fogorvos), így engem eléggé zavar. Láttam, hogy van olyan lehetőség, hogy tömőanyaggal kipótolják ezt a kis részt, így lényegében ugyanolyan lesz, mint volt. Igen, csakhogy attól félek, ugyanúgy letörne, ahogy volt, és utána még csúnyább lenne, mint most, mivel alatta le kell csiszolni ugye valamennyire... Kérdésem, hogy akinek van ilyen pótlása, mennyire elégedett vele? Látszik, ahol pótolva van? Illetve mennyire kell vigyázni rá?

2018. ápr. 24. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fog látszódni és ott is fog maradni. Lényeg hogy magándokihoz menj aki jó.
2018. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!