Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályozás az...

Felnőtt fogszabályozás az SZTK-ban? Megéri?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és a felső fogsorommal nagyon nem vagyok kibékülve. Húzni is kellene hogy beférjen a helyére 2 fog.

Az érdekelne igazából, hogy érdemes-e az sztks fogszabályozást választani, vagy keressek inkább magánorvost? Végösszegben mire számítsak kb?


2018. ápr. 26. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy, tudom a fogszabályozo készüléket sztk-s ellátás mellett is neked kell kifizetned, csak 18 év alatt támogatja a tb. Szóval szerintem inkább megéri magán dokihoz menned, ahol sokkal normálisabbak és jobb munkát végeznek.
2018. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb fogivenként olyan 120-150 ezer Ft között van szerintem, de esetleg ha vannak akciók lehet kicsit olcsóbb is. Éjszakai fogivenként kb 50 ezer. Nézz utána neten.
2018. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban is ugyanúgy fizetned kell elég sokat, ugyanúgy mintha magándoki csinálná. Én biztos nem mennék sztkba de te tudod. Fél millával számolhatsz nyugodtan.
2018. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26 vagyok. sztk-ban nekem 80 000ft az alsó fémes cucc.

ragasztás 7000ft. igazítás 7000ft lesz. de még körülnézek a magán fogorvosok között, mert mások azt írták h nekik csak 45 000ft volt. szóval érdeklődj!!!

2018. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha találsz normális sztk-s orvost és van időd megvárni az időpontokra. Akkor olcsóbb lesz.


Magánorvosnál elég sokat kell fizetned!

De cserébe elég minőségit kapsz, nem kell sokat várnod az időpontra.

2018. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!