Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sokszor beszorul a bölcsesség...

Sokszor beszorul a bölcsesség fogam közé ételmaradék, utána napokig fáj, mit lehet tenni és mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam korábban száj röntgenen, ott semmit nem mutattak ki. Lehet pl az inyem gyengeség vagy bele lehet valami szorulva ami ezt okozza? Sosem volt bJ a fogaimmal de ez már egy ideje tart. Szerintem nem lyukas,mert azt a röntgen (fogfeherites) kimutatta volna. Csak normális válaszokat, köszi.
2018. márc. 6. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Még növésben van a bölcsesség fogad? Mert akkor körülötte az íny még lazább lehet, és oda beszorulhat ételmaradék.


Próbáld meg minél alaposabban megtisztítani fogkefével, vagy ha azzal nem megy, akkor használj fogselymet a fogközök tisztításához!

2018. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogköztisztító még jobb, én a DM-ben szokta venni.
2018. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!