Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után miért fáj az...

Fogtömés után miért fáj az arccsontom?

Figyelt kérdés
Ma reggel tömték be két egymás melletti fogamat, mióta kiment az érzéstelenítő hatása fáj azon az oldalon az arccsontom és egy kicsit a fülem. Viszont alsó fogakat tömtek, ezért nem értem. Ti mit gondoltok erről?

2018. máj. 2. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordul az első 1-2 hétben
2018. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fájdalom kisugározhat.Gyökérkezelés volt?
2018. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak egy sima tömés. :) A két fog találkozásánál volt a lyuk, azért kellett kettőt tömni.
2018. máj. 2. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyan ez lesz nekem is:D

nem volt nehéz hozzáférni?

2018. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, a doktor úr szerencsére könnyűszerrel megoldotta a dolgot. :D Viszont az érzéstelenítő injekció nagyon fáj, ennyire még sose volt rossz érzés. Olyan volt, hogy a fájdalom hirtelen végigcikázott a fél alsó fogsoromon meg a fülembe is belenyilallt. :(
2018. máj. 2. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Eltalálhatott egy ideget. Elmúlik. Múltkor nekem is napokig fájt a helye.
2018. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószinűleg az érzéstelenítő injekció miatt van.Nekem enyhe arc fájdalom,bizsergő érzés az arc csontban gyökérkezelés alkalmával volt
2018. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na megvolt nekem is fáj most föleg tátogásnál:(
2018. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!