Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez nagyon gáz? Részletek lent.

Ez nagyon gáz? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Reggel nem eszek semmit felkelés után,nem vagyok éhes,ha meg igen,akkor sem igazán eszek,mert utána olyan érzésem van,mintha degeszre ettem volna magam,mivel ugye nem megszokott a korai terhelés a gyomromnak.

Szóval,nem fogyasztok semmi ételt reggel,nem is kakaózom vagy valami,max. vizet iszok,ezért csak öblögetek reggel. Ez baj,vagy ugyanúgy kellene sikálgatni a fogaimat?



2018. máj. 3. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a reggeli evés és a fogmosás hogy kapcsolódnak?

Egy normál igényes ember reggel megmossa a fogait. Attól hogy nem eszel, még lepedékes lesz a fogad és el is kezdhet romlani.

2018. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem moss fogat!
2018. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Egy átlagos ember kb. fél vagy háromnegyed hét körül megreggelizik,vár fél órát vele,addig készülődik.Persze ha fél nyolcra jár,akkor ez korábbra tolódik.

Mert én személy szerint hülyeségnek tartom,hogy a semmi miatt fogat mosson valaki,pláne étkezés előtt.

Jó,az előbbire ott van a kifogás,éjjel intenzíven előtör a bacisereg,és lemészárolja a fogakat,ha nem teszünk semmit ellene reggel. Még el is fogadom ezt.

De az,hogy valaki reggeli előtt mosson... Hatalmas baromságnak tartom.

#2 Ha nem olyan alaposan,de megmosom,az elég? Úgy értem,hogy fogszabályzós vagyok,és ezt a procedúrát reggel eljátszani időigényes már. A tappancsokat egyesével spec. fogkefével kell körbesikálni.

2018. máj. 4. 16:53
 4/7 moozygoo ***** válasza:
Regelizz különben elronthatod vele hosszútávon a gyomrod mint én...
2018. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Hogyan lehet elrontani a gyomrot vele?

És tukmáljam magamba a kaját,még ha nem is kívánom?

Egy jó kis hétfői tesin például nem szeretnék hányinger kerülgetve futni.

2018. máj. 12. 22:04
 6/7 moozygoo ***** válasza:
Gyomorsavamon érzem néha reggel hogy nem oké , de nem vágom a témát. Nem nagy reggelizésekre gondoltam, hanem pár falatra ha annyira nem megy.
2018. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valamit bekapok jól van.

De ilyenkor,mikor csak nyelem a kaját,mint egy kacsa,akkor megéri arra vesztegetni az időt,hogy a fogszimat is a fentebb írtak alapján megmossam?

Vagy elég a sima fogkefével így reggel?

2018. máj. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!