Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a nyelvemmel? Olyan,...

Mi lehet a nyelvemmel? Olyan, mintha párszor jól belevágtak volna. Vágásszerűségek jelennek meg rajta hosszában, pedig "nem bántottam". Mind ezek mellett nagyon fáj is, mintha tényleg jól megvágtam volna, vagy jól ráharaptam volna párszor.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 08:05
 1/10 anonim válasza:
Lehet álmodban harapdáltad nem??
2010. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem változik a dolog,érdemes foglalkozni vele.Olvastam nyelvdiagnosztikáról,ott is beszél a hosszanti bevágásokról,olvass utána!(Mert nem emlékszem,minek diagnosztizálta)
2010. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem álmomban harapdáltam, mert nem is hasonlítanak harapásnyomra. Mintha megrepedezett volna. Még talán ehhez tudom hasonlítani. El akarok menni orvoshoz csak jó lenne hallani előbb mástól, hogy mi is ez.
2010. jún. 14. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress rá így: "térképnyelv".
2010. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem , nem biztos nem az.. egyáltalán nem foltos, csak van rajta három vágás ... középen egy hosszabb vastagabb alatta két kisebb..
2010. jún. 14. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem évek óta ilyen a nyelvem. Sem orvos, sem fogorvos nem szólt még érte. Nekem a fogaim miatt ilyen, mert nem zár rendesen a két fogsorom. Fogszabályozó kell.

Azt is olvastam hogy az elégtelen folyadékbevitel is okozhat ilyet.

A fogsorod rendesen áll? Nem kell fogszabályozó?

2010. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az én barátomnak is repedezett vagy milyen!De avval nincs semmi baj, ez így alakult ki neki és kész!Sztem e tiéddel sincs semmi baj!

Nem lehet, hogy eddig is olyan volt a nyelved csak nem figyelted?


20L

2010. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de az enyémbe hasít a fájdalom... csak észrevettem volna.. normális volt a nyelvem mindig is .. szval tényleg nemtudom.. az utóbbi időben meg kimondottan sok folyadékot ittam.. (vizet peersze)
2010. jún. 16. 08:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fáj, érdemes orvoshoz menned. A viccet félretéve, nekem selyemcukorka, chips hasítja fel a nyelvem és akkor bizony nekem is fáj, de utána egy-két nap múlva elmúlt.

Majd írj légyszi, hogy mit tudtál meg:)

2010. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem mentem orvoshoz, de mára el is múlt teljesen. De tartott vagy egy hétig. Most már legalább tudok enni :D
2010. jún. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!