Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fel van huzodva az inyem es...

Fel van huzodva az inyem es feher?

Figyelt kérdés
Igazabol nem tudom hogy ez e a normalis de az inyem nekem olyan mintna mindig meg lenne duzzadva de egy par napja megjobban es mar ki is feheredett es nem kapok senkitol segitseget..anya is adott egy csomag vastablettat hogy szedjem es azert is honapokat konyorogtem az orvosommal egyutt..felek hogy velveszitem igy a fogaimat.Mar szedek C vitamint,vastablettat,sos vizzel oblogetek hogy lemenjen a duzzanat,romokban az immunrendszerem es azt is gyogyitom,mandula mutetetmem is lesz( elvileg az is okozhatja) es mar nem nagyon birom ezt idegekkel...es a hegeket meg az allergiamat le sem irtam es beleorulok ebbe mostmar

#íny #fog #fogvesztes
2018. máj. 7. 08:59
 1/1 anonim válasza:
Ha nem vagy allergiàs rá CORSODYL-t hasznàlj.Szàjvíz.Ínybetegségekre való.Meg gingisol csepp.Rossmannba kapható mindkettő.De menj el fogorvoshoz hàtha a fogkő okoz gondokat.Leszedik és szépen visszahúzódik a fogínyed.Parodontax fogkrémet is hasznàlj.De olvasd el mindegyiket mielőtt megveszed..allergia miatt nehogy gond legyen.Fogkrém szörnyű lesz...de bírni kell!! :) Tapasztalat ;)
2018. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!