Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül gyereknek a...

Mennyibe kerül gyereknek a fogszabályzás? És mennyire fáj?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és sztem egy kicsit csálék a fogaim szval szeretnék fogszabályzót de csak a felső fogsoromra
2018. máj. 18. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt a felső fogsoromon. Ennek 15 éve, de akkor is volt már rá támogatás, én is 14 voltam. Akkor 30 ezerért rakták fel, havonta pedig 3 ezer volt, mikor húztak rajta egyet. A felrakás nem fáj, ahogy a leszedés sem fog. Viszont mikor húznak rajta egyet, na az akkor ott nem fáj, viszont este érzed majd, ahogy a fogaid elmozdulnak, az nem kellemes. Nekem pl elég durván mozogtak, de persze ne arra gondolj, hogy ki akár ki is eshetnek, mert nem, csak elmozdulnak, nyilván ez a cél is, de ez nem kellemes. De nekem pl másnap már semmi bajom nem volt, és ahogy teltek a hónapok, és egyre inkább alakult a fogsorom, már maga a húzás sem volt kellemetlen. De mindent összevetve, nagyon megérte! Viszont én elrontottam azzal, hogy nem hordtam az estit, miután levették és kicsit elcsúszott az első két fogam, ami annyira nem vészes, de engem zavar, szóval már sokszor gondoltam rá, hogy kérek újra fogszabályzót, nyilván már nem azt, amit mindig hordani kell.
2018. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. máj. 18. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem összesen egy kicsivel 500 ezer fölött volt mintkét sorra. Egy jó magán orvoshoz mentünk.


Volt olyan osztálytársam akinek 130 volt.


Én ezt a két esetet ismerem.

2018. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!