Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez Ma fogmosáskor...

Mi lehet ez Ma fogmosáskor észrevettem, hogy hogy jobb oldalt a számban a nyálkahártyán 1 fekete pötty van, tegnap még biztos hogy nem volt ott ma kellett ki alakulnia, nagyon megillyedtem félek hogy daganatom van. Valakinek volt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fekete vagy vöröses színű és kissé kidudorodik (nem kőkemény), illetve a lágy nyálkahártyán van, akkor csak egy pici vérömleny. Valószínűleg elpattant egy hajszálér a nyálkahártya alatt, vagy egy mikro sérülés miatt alakult ki. Teljesen ártalmatlan, elmúlik egy-két nap alatt. Nekem is sokszor előfordul - főleg egy bizonyos ponton az arc belső felén, ahol mellette egy picit élesebb a fogam és gyakran felsértem vele a nyálkahártyámat. Corsodyl segít elmulasztani.
2018. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,igen valami ilyesmi lehetett másnapra már elis tünt:)
2018. máj. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!