Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vöröses fekete, vérhez hasonló...

Vöröses fekete, vérhez hasonló váladék van a bugyimban, két napja. Menstruáció biztosan nem lehet, mert egy héttel ezelőtt ért véget az előző kör. Mi lehet ez? Amúgy 15 éves vagyok, három menstruációm volt eddig.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lehet-e összefüggésben, de szoktam magam vagdosni, és legutóbb Mamámtól elcsórtam egy elég nagy pengét, amit ezelőtt arra használt, hogy a régi ajtóról levakarja a festéket. Én ezzel a nem éppen tiszta pengével vágtam össze vissza magam.

2013. aug. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
minek vagdosod magad? ._.
2013. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vagdosásoddal nem vszinü az összefüggés, de azt nagyon abba kellene hagynod!! Ha kell segitséggel. Még nem állt be a ciklusod, igy egy kis barnázás is beleférhet.
2013. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Fájdalommal eredményesen lehet elfojtani a fájdalmat.

#2: Köszönöm a válaszodat, gondoltam erre, hogy nem állhatott még be, de ez megdöbbentett őszintén, hogy fekete a cucc.

2013. aug. 29. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vok. Barna az csak jo sötét. Olyan fájdalmad meg ne legyen (HIDD EL RAJTAD MULIK!!!)amit fájdalommal akarsz csillapitani!
2013. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok, te is ilyen emo vagy? nem értem minek kell vagdosni...van más módszer is a fájdalmak enyhítésère.
2013. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1: Dehogy vagyok emo. Hülye lennék divatból utálni magamat. És bocsánat, de ebbe nem szeretnék belefolyni, a kérdésem fő tárgya nem az önpusztításom volt.


#2: Igazad lehet, de mégsem tudhatod, milyen egy számodra idegen életpályája, mit miért tett, miért döntött végül így. :)

2013. aug. 29. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy hete múlt el a menstruációd, az kb. 2 hetet jelent a mensi első napjától számolva, szóval az is lehet, hogy peteérésed volt, az járhat pecsételéssel. Vagy- mint ahogy már mondták előttem- nem állt be rendesen még a ciklusod.
2013. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!