Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kitagadnak mert rosszak a fogaim?

Kitagadnak mert rosszak a fogaim?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyik kategóriába tudnám írni, végül ezt tűnt a legjobbnak. Nos, sokak szerint "szép" vagyok, jó a testalkatom, és hát sokaknak tetszek/ttem is. Viszont, amint beszélek valakivel, már rögtön kitagad, meg nem akar velem beszélni mert h milyen undoritoak a fogaim. Járok fogorvoshoz,de mivel vékony a fogzománcom gyakran lesz lyukas olyan helyen, ahol nem is látom nagyon, csak akkor tudom mikor elkezd fájni. Szóval, szerintetek is nagyon undorító ha sárga a fogam, de amúgy semmi lepedék nincs rajta, mert gyakran mosom, csak fehéríteni még nem lehet, és eléggé sárgák?

Illetve, van két lyukas fogam, de mivel rágózok, szüleim szerint nincs szájszagom, és nem szoktam nyitogatni a szám, szóval nem látják?

Szerintem másnak is van rosszabb helyzetbe foga, szoval nem értem miért akadnak ki...

(Olyan is csinálta már akinek kb 2 egészséges foga volt..)



2018. máj. 28. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

és nem szoktam nyitogatni a szám, szóval nem látják? -----

mivan? Te hány éves vagy?

2018. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogyha ásítok is elé teszem a kezem, és nem látszódnak belülről a fogaim. (Nem csókolózok velük, csak ha előröl látják már kiakadnak)

17/L

2018. máj. 28. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne mások véleményével foglalkozz, hanem a fogaid egészségével.
2018. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!