Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogtömés?

Mennyibe kerül egy fogtömés?

Figyelt kérdés
Néztem árakat, de nem akarom elhinni hogy annyiba kerül mit egy foghúzás. Van olyan hely pl ahol gyökérkezelés ingyen van az pedig nem kis feladat sem az orvosnak sem a páciensnek nekem volt tudom milyen.
2018. máj. 30. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magánhoz mész, kb. 10 ezer.
2018. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A körzetes orvosodnál TB támogatott minden fogmegtartókezelés (tömés, gyökèrkezelés, fogkőeltáv) vmint foghúzás. Minden más fizetős. Ahova nem tartozol körzetileg, ott mindent ki kell fizetned.

Egy tömés ára 8-15ezer forint szokott lenni, sok mindentől függ.

2018. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én egy olyan orvoshoz mentem aki nem hozzám tartozik. Azt mondta hogy valami cementel tömi(gyerekeknek tömik ilyennel), majdnem az egész fogam belsejét kiszedte(alsó rágófog), így kért el 2500ft-ot.

Felnőtteknek olyannal tömik hogy az elejèn olyan savanyú cuccot tesznek a fogra ami miatt fájhat és ilyen lámpával szárítja meg, arra azt mondta(megmérdeztem), hogy nála 9500.

2018. júl. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem maszeknal kb 10k egy tomes, a huzas 6k volt.
2018. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!