Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a foga, mit csináljak?

Nagyon fáj a foga, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Páromnak sok lyukas foga van, ám egyre sem panaszkodott még. Kettő le van törve, háromnak csak a fekete alja látszódik, de semmiképp sem akar elmenni orvoshoz. Most, nagyon elkezdett fájni a jobb alsó hatosa, az arca 2x akkora mint szokott lenni, de hiába mondom neki, nem megy el akkor sem. Gyogyszereket vesz be, de nem múlik a fájdalma. El is hiszem, hogy mennyire fájhat, ilyen fogakkal, de hogy vegyem rá hogy elmenjen fogdokihoz? Kb a 4 első foga ami teljesen egészséges (bár fogkő van) de a többivel minddel van valami probléma.

Nem is tudom mivel rág amúgy. Hátul nincs is egészséges foga...


2018. jún. 4. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem megy fogorvoshoz, annak nem fáj eléggé. Majdcsak lerohad a feje. Egyébként én is ismerek ilyen embert, amikor kettétört a foga akkor végül elment dokihoz.
2018. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez fogorvos nélkül nem fog rendbe jönni...
2018. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy muszáj elmenni. Keress jó orvost, ma már sok mindent nem is lehet érezni, olyan jó módszerekkel csinálják. 5 évesek is járnak fogorvoshoz ha ők kibirják neki is menni fog. A sok rossz fog rengeteg gondot okoz, nemcsak a szájban, hanem az egész szervezetben. Ha máshogy nem megy, altatásban.
2018. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját egészsége érdekében menjen el dokihoz. Nekem egyszer 2,5 órán műtötték ki 2 letört fogamat. Nem vártam vele sokat, kb másfél héttel kaptam időpontot a szájsebészhez, miután letört, és így is 5 (!) érzéstelenítőt kaptam, mert nem bírtak mit kezdeni vele. Mármint annyira fájt, hogy nem bírták elkezdeni húzni, állandóan összehúztam a számat. Ezt csak azért írtam le, hogy ha már régóta húzza ezt, akkor már tényleg érdemes lenne elmenni.
2018. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs szex amíg nem megy el dokihoz :D
2018. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom elrancigalni sehogy, mert makacs, es hogy o azt kibirja. Nekem egyszer hatul hatoson volt lyuk, a ket fog kozott, azt meg is csinaltattam rogton, mert en egy napnal tobbet nem birtam ki, de amugy majd elmegy ha rajon h nem lesz fog a szajaban, en megprobaltam szolni neki :/ hogyha sokaig huzna, akkor en viszem el, de amugy mikor osszejottem vele, meg nem voltak ilyen fogai.

Na de addig se csok, se szex :D

2018. jún. 4. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor tenyleg csunya szaja lehet
2018. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod ki lenne együtt ilyen igénytelen emberrel.


Hogy tudod megcsókolni, mikor kb. rohad a szája? Fuj.

2018. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondjak, hogy csak nem akarom erezni, de amugy nem erzem hogy budos lenne, es nem a hatso fogait nyalogatom csok kozbe szoval jah :D
2018. jún. 5. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs kérdés. Apukám is ilyen volt, végül kiszedték az összes fogát es 60 évesen műfogsora volt.
2018. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!