Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyes pukli, begyullad?

Gennyes pukli, begyullad?

Figyelt kérdés

Van egy lyukas fogam,este kicsit fájt, megpiszkáltam.

Éjjel arra ébredtem, hogy egy gennyes csomo alakult ki mellette, ami fáj, még a nyelven tövénél is feszül, enyhe “vas íz” van a számban.

Fogorvoshoz pénteken tudok menni.

Mit tehetek addig? Nemrég voltam beteg,van itthon antibiotikum is, zinat,kezdjem el szedni? Vagy mit tegyek???

21L



2018. jún. 5. 01:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Azóta megnagyobbodott a nyirokcsomóm, nyelésre,nozgatásra feszül.

Nem aludtam semmit az idegességtől.

Augmentin duo van itthon. Kezdjem el szedni pémtekig? Félek,hogy valami bajom lesz.

2018. jún. 5. 04:42
 2/6 anonim ***** válasza:

ANTIBIOTIKUMOT CSAK ÚGY NEM SZEDÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak akkor ha orvos mondja és csak annyit amennyit felírnak!!!!


Ne csinálj vele semmit, főleg ne piszkáld...vegyél addig szájöblögetőt és öblögess vele.

2018. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Apukám orvos, ő adta, mivel péntekig semmiképpen nem tudok dokihoz menni. Elkezdett picit dugulni a fülem, úgyhogy ez biztos segít addig.
2018. jún. 5. 12:59
 4/6 A kérdező kommentje:
És a kis pukli a fogamnál kifakadt magától
2018. jún. 5. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, hogy kipukkant, mert így ürül a gennyesedés. De ettől még pénteken irány a fogorvos.
2018. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből valószínűleg gyökérkezelés lesz. Ha nagyon sz@r, és van a településeden, menj be ügyeletre, és ott kiszedik az ideget és lezárják ideiglenesen...
2018. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!