Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájsebészeti kisműtét...

A szájsebészeti kisműtét szövettani eredményét tényleg nem szokták telefonba elárulni, vagy csak akkor nem mondják el, ha rossz az eredmény?

Figyelt kérdés

Varratszedésnél abban maradtunk, hogy telefonálok az eredményért 1 hét múlva, de amikor telefonáltam azt mondták, hogy 1 hét múlva menjek be az eredményért, mert állítólag mindenkinek csak személyesen közlik? Ez másoknál is így van? Nagyon félek, hogy baj van, azért hívnak be. :(((

Csak egy egyszerű pár perces ambuláns kisműtétem volt, szóval nem voltam kórházba, csak kivették a cisztát és jöttem haza.


2010. jún. 16. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nyaki nyirokcsomóból vettek szövettan-mintát,annak az eredményét sem mondták meg,személyesen kellett bemennem a leletért,jó lett az eredmény.Szerintem nyilván "adatvédelem" meg betegjogi szempontból nem árulnak el telefonba semmit.Nyugodj meg.
2010. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!