Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogászat?

Altatásos fogászat?

Figyelt kérdés

Rossz tapasztalataim miatt már a gondolattól is rettegek, legutóbb is sírógörcsöt kaptam a váróban és még sok munka lenne.

Genetikailag rosszak a fogaim egyszer az SZTKom más végig tömte és párat gyökér kezelt is de azok összetörtek és egy másik fogorvos mondta hogy talán 2-3 fog menthető + van egy bölcsességem ami nem nőtt ki az ínyből (lekopogom nincs gyulladásban)


Hallottam erről az altatásosról írták hogy egyszerre több munkát lehet megcsináltatni.


Nos nekem azok lennének amiket fent írtam kihúzkodni és pótolni valahogy.

A mostani dokim max 2t húz alkalmanként így elég lassú és rossz is még a húzások közt sem tudok "rántotthúst enni" mert egyik fele likas másik meg fáj


Azért gondoltam hogy kihúzhatnák egybe az összeset vagy minél többet.


Vp megyében vagy környékén van ilyen altatásos kezelés?

Mennyi a max munka amit vállalnak altatásonként?


Ui.: tudom drága de most az nem érdekel


2018. jún. 10. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt nekem 200 ezerből kijött Bp-en. Altatásban húztak 7 fogat, ebből négy bölcsességfog, amit fúrni faragni is kellett. :( Plusz fogkő leszedés volt.

Ha lehet ezt mondani, de jó élmény volt, mert egyáltalán nem fájt utána sem, az altatás olyan volt, hogy kb. lehunytam a szemem, majd kinyitottam és készen voltunk. Kaptam egy rakat fájdalomcsillapítót, de egy szemet sem kellett beszednem, mert nem fájt utána. Egy hét múlva volt varratszedés, nagyon hamar begyógyult minden sebem.

2018. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kaptam szinten időpontot Budapesten . Nekem egyszerre 6 fog húzása + fog ko eltávolítás 250ezer Ft . Viszont sajnos közbe szólt hogy teherbe estem és Nemtudok elmenni:( mehetek kihuzatni úgy hogy ébren vagyok:)
2018. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly a 4 bölcsfogamat műtötték 160-ért szedációban. Sokkal jobb volt, mint az altatás!!! És olcsóbb is. És igazad van, jobb így egyszerre. Én így kértem a dokitól és azt mondta, máshogy nem is csinálja, mert nincs értelme a hónapokig tartó kínzásnak.
2018. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy jó magánorvos megcsinálja a fogaidat fájdalom nélkül. A húzás nem egyszerű, mert a fogpotlás nagyon drága. Probáld meg menteni ami menthető. Kérj tanácsokat ki a legjobb doki a közelben, vagy neten keress rá.
2018. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!