Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez gyulladás jele lehet?

Ez gyulladás jele lehet?

Figyelt kérdés

Április óta szenvedek az alsó ötös fogammal, gyökérkezelték de mivel továbbra is panaszos, fáj nem engedtem hogy beletegyék a végleges tömést (a fogorvos pedig nagyon azt akarta mondván a röntgen tökéletes).

Elmentem egy másik helyre, ott a röntgenen már gyulladást láttak a gyökérnél érdekes...

Mikroszkópos gyökérkezelésre kaptam időpontot ami másfél hét múlva lesz, sehogyse lehet hamarabb bejutni :(

Gyógytömés van a fogamban 3 és fél hete, és folyamatosan azt érzem hogy nincs rendben a fog.. fej mozgatásakor, beszédkor is húzódó fájdalmat, néha teljesen random szúró jellegűt érzek.

Nagyon félek, hogy "berobban" mielőtt oda jutok, de bárhová telefonálok mindenütt legalább ennyi a várakozási idő még egy sima konzultációra is ezért már nem látom értelmét máshová is foglalni időpontot.

Igazából nem is tudom miért írom ezt,talán a magam megnyugtatására....:D

De hátha tud valaki egy két biztató szót mondani, vagy jártas a témában és tudja, hogy ez a húzódó fájdalom szájnyitáskor és mozgáskor már a továbbterjedt gyulladás lehet?



2018. jún. 22. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Azert faj,mert a gyogyszeres tomes mar nem hat. Jobb lesz a kezeles utan.En melegvizes borogatassal es Ketonal gyulladascsokkentovel veszeltem at a gyokerkezeles fajdalmas idoszakat.
2018. júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!