Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » J&J Dent-ről mik a tapasztalat...

J&J Dent-ről mik a tapasztalatok? Másnak is rossz? Vagy csak én fogtam ki? Ez egy non-stop ügyeletes fogászat elvileg.

Figyelt kérdés

Felhívtam őket telefonon, hogy rendkívül fáj a fogam, valószínűleg ki kell húzni ( bölcsességfog ) és hogy van e most bent szájsebész. A recepciós hölgy, azonnal közölte, hogy van, de csak a következő hétre tud időpontot adni. Én erre közöltem, hogy nekem most fáj, most van nagyon erős panasz, meg az van kiírva a weblapra, hogy 0-24 órás állandó ügyelet. Erre megkaptam a választ, hogy rendben, menjek akkor be ( hirtelen belehetett menni) fél ötre. Bementem a fogorvoshoz, 10 percet késtem mivel nem tudtam leparkolni a városban, mire felhív, hogy a doktor úr mindjárt elmegy..... Mondom, ne menjen már el, 10 perc késés van, még bele kell, hogy férjen, azonnal ott vagyok. Pontosan 10 percet késtem, iszonyat bunkók voltak....


De végre, bekerültem az orvoshoz. Na most rólam azt kell tudni, hogy Asperger szindrómám van és ezt beírtam a papírra. Lehet ez volt a gond, de lehet más, viszont az orvos, aki szájsebész, közölte, hogy nem lehet kihúzni a fogat, csak kórházi körülmények között, szedációban, vagy altatásban, és amúgy is ez meghaladja a képességeit... EGY BÖLCSESSÉG FOG! KIHÚZÁSA! Mondom mit lehet tenni? Hát, kaptam a választ, menjek be a kórházba, de most biztos senki nem fog engem ellátni.... Nem törődtem bele, ki lettem rúgva, de azért előtte dupla áron eladtak nekem cataflamot, amire azt mondta az orvos, hogy szedjek belőle nyugodtan amennyit akarok, 5-öt biztos be szabad szedni belőle egy nap, de ő sokkal többet is szedett ha fájt a foga, szedjem.... Marha jó fej, mikor a felsorolt betegségek között volt a refluxom is....


Nem törődtem bele, megnéztem a neten, hogy hol van ügyelet. Hát, pár sarokkal odébb, a Blahánál volt, Haifa Dent fogászat. Kérdés nélkül fogadtak, belépésemtől 10 perc után a székben ültem. Az orvos megvizsgált és az arab doki rekordidő alatt húzta ki 2 bölcsesség fogamat is... 10 perc volt....Érdekes az ő képességeit nem haladta meg.



Na most, ez csak az én tapasztalatom, vagy mások is jártak így/hasonlóan?


2018. jún. 24. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez van.


Nem mindenhol normálisak.

2018. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Manapság nem természetes dolog az hogy az orvos segít a betegnek.
2018. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!