Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova menjek ingyenes de...

Hova menjek ingyenes de megbízható dokihoz, ha a saját orvosom csak 3 hónap múlva rendel?

Figyelt kérdés
Kértem ma tőle időpontot, kijelentette, hogy szeptember végére van időpont. Nem mondom, hogy addig nem tudok ellenni, a bajommal (fájdogál két fogam, valószínűleg lyukasak), de azért nem akartam így végigszopni a nyarat. Valami ötlet? :(
2018. júl. 2. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

És nem ér meg neked 10e ft-ot, hogy egy maszek orvos rendbetegye? Akkor inkább várj vele nyár végééig...

Vagy irány a körzeti, sztk.

2018. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a körzeti. Az a baj, hogy akit ismerek és magándoki, tömésenként kér 5 ezret, plusz 5 a vizsgálat... Nem tudom, hány tömés lesz és nem igazán ezért fizetek, hogy még fizethessek...
2018. júl. 2. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem is sok magánban. Nekem 15 ezerért csinált minden tömést. Ha tényleg fáj, ne húzd. Vagy ha nem akarod a magánt, akkor menj be ügyeletre, ott betömik ingyen.
2018. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy anyagilag nemtudod megengedni magadnak, de a fog nagyon fontos, es ha meg akarod menteni, akkor muszaj lesz kiadnod a penzt...
2018. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!