Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyszer mentem reggel egy...

Egyszer mentem reggel egy tömött buszon, és mellettem egy szép (! ) lánynak igencsak kellemetlen volt a lehelete, mivel szokott? Miért nem vigyáz erre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg be van gyulladva a torka vagy reflux betegsége van?
2010. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én általában reggel délben és este szoktam fogat mosni colgate-tel!
2010. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy fogmosás hiánya miatt volt a lehelete kellemetlen. Vannak betegségek, amik okozhatják, pl. nem zár rendesen a gyomorszája. Lehet, hogy ő maga nem érzi, és a környezetében sen figyelmeztette senki erre. Igaz, nem kellemes ilyesmit közölni, de pl. egy családtag megtehetné. Sokan rágóznak épp ilyen betegség miatt. Tartósabb a mentolos illat, mint tic-tac, vagy bármilyen cukorka használata esetén.
2010. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
úristen egy lánynak kellemetlen volt a lehellete..:)))) basszus őt kellett volna megkérdezned és szerintem ezért nem kéne általánosítani :) kismillió dologtól lehet valakinek rossz a lehellete , főleg ha reggel mosott fogat utoljára és napközben meg evett.
2010. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És a szép után miért tettél felkiáltó jelet, szerinted szép lánynak nem lehet büdös a szája? :D


Amúgy fogkrémmel, nyilván, mivel? Édes Istenem. :D

2010. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts, nem minden lánynak büdös a szája, én személy szerint reggel és este szoktam colgate fogkrémmel fogat mosni, délben vagy kajálás után mindig bekapok egy rágót (orbitot) így sose büdi a leheletem, erre nagyon oda szoktam figyelni!

Én ismerek egy srácot akinek már kb. 1 centis sárga lepedék volt a fogán, mert olyan ritkán mosott fogat és a szájszaga meg émelyítő volt, szerintem ez annyira undorító...:S

2010. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és a cukorbetegség is okozhatja, meg számtalan más dlog például ha nem volt alkalma vizet inni és kiszáradt a szája, kávé után szintén ez a helyzet, ha nem iszol utána.
2010. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez bármitől lehet.Késésben volt nem mosott fogat vagy épp előző nap húztak egyet neki.És igaz a cukorbetegség és a rosszul záró gyomorszájtól is lehet.Az én nyálam is elég savas(bár nem tom mitől).(ja és nem tudom miért hiszitek egy szép nőre azt hogy tökéletes.ő is olyan büdit csinál mint bárki.sztem a wc-n Beyoncé se egy ibolyacsokor és neki is van ébredés után szájszaga)
2010. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!