Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez nyirokcsomó megnagyobbodás?

Ez nyirokcsomó megnagyobbodás?

Figyelt kérdés
Van jó pár rossz fogam sajnos. Alul mindkét oldalt pedig csak félig vannak kinőve a bölcsesség fogaim. Ha ezek nyirokcsomók egyáltalán... az állkapcsom mentén a fülem fele felfele. Illetve az allam környékén jobb oldalt (ahol a tokája is van az embernek, ha van) nyomásra érzékeny kis pici dudorok vannak. Eddig azt hittem a stressz. A sok tanulás mellett... tegnap is masszírozgattam este. Majd most reggelre a jobb alsó bölcsességfogamnál nagyon fáj. Mintha megint nőne. Oldalt most nem fáj semmi, viszont a toka körüli fáj. Nem látszik semmi hatalmas gumó ott az arcomon. Csak kézzel tapintható.

2018. júl. 4. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nyirokcsomo.

Nekem is volt a rossz fogamnal, gyokerkezelve lett es elmult. A bolcsessegfogamnal megszokott jelenni, vagyis hat mindig kitapinthato, de akkor szokott fajni ha no a fogam.

2018. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!