Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műfogsort képtelen megszokni?

Műfogsort képtelen megszokni?

Figyelt kérdés

Idős édesanyám kb.10 hónapja kapott műfogsort.Azóta sem tudja használni, mert töri, nyomja, fáj az ínye tőle, bedagad, piros lesz, stb.

Alig tud enni fog nélkül, műfogsorral meg egyáltalán nem.Már 5-ször is visszamentünk az orvoshoz, akinél csináltattuk.Mindig csiszol rajta kicsit, és azt mondja hogy meg kell szoknia, ne vegye ki folyton, azért nem tudja megszokni.De ha fáj neki, kiveszi.

Már hiába megyünk hozzá újra. Nem tudom mit lehetne csinálni? Folyton panaszkodik nekem, hogy csináljak valamit, de nem tudom mit lehetne.

Menjünk el másik fogorvoshoz?

Lehet hogy nem jó fogsort csinált ez az orvos?

Van olyan mint bármi hibás termék esetén hogy bevizsgáltatás vagy hasonlók?Hiszen belekerült majdnem 200 ezerbe, és használhatatlan.

Csak azt nem tudom, tényleg a fogsor rossz, vagy édesanyámnak nincs hozzá akaratereje.

Vannak ismerőseim, akiknek szintén műfogsoruk lett nemrég, másik orvosnál, és ők azt mondják, tökéletes nekik, mintha a saját foguk lenne.

Mit lehetne csinálni?



2018. júl. 10. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fogsor semmit sem fog idomulni anyukád ínyéhez. Az ínynek kell idomulnia a fogsorhoz. Ha használja, ha rág vele. Kezdetben valami puhább dolgot kellene ennie, és így fokozatosan hozzászokni.

Én pasi vagyok 75 éves, igazi szekáns, de a műfogam nem adnám semmiért. ( max egy igaziért)

2018. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!