Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet megbízható fogszabál...

Hol lehet megbízható fogszabályzó orvost találni?

Figyelt kérdés

Nyitott harapásom van ami azt jelenti hogy a metszőfogaknál nem ér össze a két fogsor,ráadásul a felső állkapcsom hátrébb van mint az alsó.Régebben a Heim Pálba jártam de rossz tapasztalatok miatt(akit érdekel privátban elmondom)már nem járok oda.Aki tudna megbízható helyet ahol ilyen ügyet tudnának intézni írjon.

Előre is köszönöm



2018. júl. 11. 17:02
 1/1 anonim válasza:
Én Budapestre a Semmelweis klinikára járok fogszabályzásra és ugyan egyetem is egyben így gyakornokok dolgoznak ott de tényleg nagyon ügyesek. Nekem az egész felső állkapcsom előre van csúszva kiállnak az első fogaim és még hézag is van a fogaim között szóval egy nyitott harapás semmi. Szerintem próbáld meg de nem tudom pontosan hogyan működik.
2018. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!