Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok ajánlani Budapest és...

Tudnátok ajánlani Budapest és vonzáskörzetében fogszabályzással foglalkozó fogászatot?

Figyelt kérdés
Lehet akár sztk is, ne legyen horror drága (készülékek ára gondolom ugyan annyi mindenhol)

2018. júl. 15. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ugyan annyi, mindenhol mas mert minden fogszabalyzos mas keszulekkel dolgozik.. az enyem 5. Kerulet stahly utca 2/a ,amerikai keszulekkel dolgozik de eleg draga is.. viszont nagyon precizek kedvesek. Nekem most is van es 10eve is volt fogszabalyzom(bolcsesseg novese miatt ujra eltolodtak azert kell most is) most keramia, akkor meg fem. Az ar ettol is fugg hogy milyet akarsz
2018. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ferenciek tere Qoaly dent. Én ide járok már egy éve és meg vagyok elégedve. Fizethetsz részletre is, 10.000 minden hónapban az aktiválás. :)
2018. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!