Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tályog lehet, ha egy apró...

Tályog lehet, ha egy apró fogtömés néha a hónaljamba, néha a bikini vonalnál lévő nyirokcsomó duzzanatba sugárzik?

Figyelt kérdés
A fog néha sajog, néha ideg fájdalmat érzek ugyanazon oldalon lévő hónaljamban. Több éve van szintén ezen az oldalon egy nyirok csomó duzzanat a bikinivonalamnál és az utóbbi időbe oda sugárzik, kellemetlen érzés. Fogorvosok eddig hülyének néztek, hogy "túlérzékeny vagyok". Melyik orvoshoz érdemes menni? Valakinek hasonló panasz volt?
2018. júl. 18. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az orvostudomány még nem ilyen fejlett. A "fogtőméssugárzás hónaljba, bikinivonalba, lúdtalpbetétbe" szak indításán már gondolkodnak!
2018. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok erre konkrétan válaszolni, de mesélek egy példát:

Nekem egyszer a jobb lábamon a sarkam úgy befájdult, hogy nem tudtam lábra állni. Egyik pillanatról a másikra jött, és egyre erősödött. A páromnak el kellett jönnie értem a munkahelyemre, mert estére nem tudtam volna haza menni egyedül. Nem sokra rá elmentem fogorvoshoz, gyökérkezelték a fogam, és elmúlt a sarokfájás is.

2018. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!