Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap ereztem ropogas szeru...

Tegnap ereztem ropogas szeru hangot az alkapcsomban, eroltettem, ma reggel ota alig birom kinyitni, SEGITSEG? (Tovabb lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este ropogas szeru hang volt az allkapcsom baloldali reszen En hulye fejjel eroltettem is, toltam elore, hatra, hogy halljam a hangot, aztan elaludtam. Ma reggel viszont valami iszonyatos fajdalom van benne. Kinyitni teljesen nem tudom, ragni is alig birok, felek, hogy tortent valami.. Orvoshoz sajnos nem tudok elmenni, ugyhogy nem tudom mit csinaljak, elmulik magatol? Volt mar valakinek ilyen gondja? Segitsetek!


Koszi elore is!



2018. júl. 19. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen szájzáram, amikor begyulladt az egyik őrlőfogam. De lehet hogy nálad nem gyulladás, hanem valami idegbecsípődés, vagy ízületi probléma van. Mivel nem természetes állapotról van szó, ezért én nem sokat várnék a helyedben. Ha holnapig nem észlelsz lényeges javulást, akkor mindenképpen orvost javasolnék.
2018. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus. Nézz körül, hogy kire haragszol, kit akarsz "megharapni" dühödben.
2018. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!