Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkő eltávolitas fáj?

A fogkő eltávolitas fáj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fáj, csak egy kicsit kellemetlen. Mondjuk nekem szinte nincs is fogkövem a fogorvos szerint,csak úgy megcsináltatom azért évi kétszer. Anyukámnak viszont van, neki rosszak is a fogai és ő sokszor panaszkodik utána,hogy érzékenyek a fogai meg fájt neki. Szóval ez egyénfüggő lehet.
2018. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában nem.
2018. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, kicsit kellemetlen, de van már ultrahangos fogköeltávolitás is, az állítólag egyáltalán nem fáj.
2018. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sok a fogkő, gyulladt az íny, akkor fáj, nagyon is.

Ha kevés a fogkő és az íny is egészséges, akkor nem fáj és hamar végeznek is.


Én 25 évig jártam körzeti fogorvoshoz, aki sosem szedte le a fogkövemet. Már nagyon sok volt, az ínyem is örökké vérzett, úgy döntöttem leszedetem maszek dokival. 1 órán át tartott a fogkő eltávolítása, nagyon vérzett és iszonyatosan fájt!

2018. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem be volt gyulladva es fajt is kicsit. De nem volt veszes
2018. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jártam fogorvoshoz, nagyon sok fogkövem volt, sokszor begyulladt az inyem. Magándokinál voltam, én is féltem, de egyáltalán nem fájt. Teljesen más lett belül a szám, tisztább, fehérebb. Fogkö leszedés után egy orán át véreset köptem, de nem fájt. Ez 3 hete volt. Hidd el, azok közé tartozom, akik elhanyagolták a fogaikat, sok sok évig nem jártam fogorvoshoz, mert a gondolattol is rosszul voltam. Azóta már tömött is, az sem fájt, alig éreztem.


Ne sajnáld a pénzt, keress jó magándokit, és megbáltozik neked is a véleményed.

2018. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire van begyulladva az ínyed. De nem egy durva beavatkozás...
2018. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!