Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után?

Bölcsességfog húzás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtök délelőtt húzták ki a bal alsó bölcsességfogamat, vésték, faragták stb, varratokat is kaptam, azokat jövő csütörtök szedik ki. A gyógyulás lekopogom szerintem egész jól zajlik,kellemetlen de elviselhető fájdalom, gyógyszerrel nem vészes tényleg.

Kedd éjszaka mennék dolgozni árufeltöltésre,ahol azért kell emelgetni,hajolni bár szerencsés esetben megtudom oldani hogy ne legyen olyan megerőltető. Szerintetek veszélyeztetné a gyógyulást, felszakadhatna a seb?

Másik hogy enyhén szokott szivárogni a vér azóta is, illetve az egyik varrat úgy érzem kiesett. Ez normális? A kellemtlen szagú lehellet is ez miatt lehet?



2018. júl. 21. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedden már emelhetsz, de ha lehet és el tudod intézni, inkább ne. Nekem július elején műtötték ki szintén a bal alsót, másnap még nekem is szivárgott, utána nem. Ha látod, hogy kiesett a varrat, menj vissza, mert elfertőződhet. Kaptál antibiotikumot, ugye?
2018. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kellemetlen lehelet a bomló vér miatt van.


Nekem 2-3. nap már olyan szaga volt a számnak, hogy felfordult tőle a gyomrom. Aztán ez 5. nap környékére el is múlt :)

2018. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!