Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzàs milyen...

Bölcsességfog húzàs milyen hosszú ideig tart?

Figyelt kérdés
Igazàból màr kis rész kinőtt de àllandóan este kezd lüktetni.vannak hetek amikor olyan mintha mégse lenne de amikor bedurran na az kellemetlen. Sajna rosszul leszek ilyen helyzetekről fogorvos de sok vàlasztàsom nem lesz arről nem beszélve hogy karistolja a szàm belső oldalàr màr piros meg aftàs fàjdogàl.
2018. júl. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
15 perc/ fog alatt nekem végzett a doki. Fájdalomcsillapítás, kivétel és varrás. Viszont egy hétig szenvedtem vele otthon..
2018. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dóri84 ***** válasza:
68%
Pikkpakk. Gyorsan megvan. Sok fájdalomcsillapító kell az első héten, de kibírható. Gyorsan gyógyul.
2018. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 25 perc volt. Az is amelyiket egy órásnak saccolt a doki.
2018. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsőt kikapta 3 perc alatt :) Tovább tartott megvárni, míg hat a lidokain.


Az alsót ellenben 25 percig műtötte, mert nehezen jött ki.


Komplikáció nem volt, mert varrás előtt alaposan átnézte a fogmedret, nem maradt-e benne valami szilánkocska.


A legjobb fogorvos, akinél eddig jártam, de sajnos Svájcban marha költségesek a fogászati dolgok - nem támogatott -, így sajnos csak sos járok hozzá.

2018. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!