Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megmenthető még a fogam ha...

Megmenthető még a fogam ha gyökérkezelték és most talán mozog?

Figyelt kérdés
3x voltam idegelni a fogamat,a 4.alkalommal gyökértömést kaptam,majd a doktor nő a röntgent csináltatott és mondta h szép lett.Semmi bajom nem is volt vele.Most viszon harapásnál rossz érzés,nem mondhatnám h fáj,mert ki lett idegelve.Amikor előrehajlok olyan mintha ki akarna esni,az ideiglenes töméssel lehet a baj?Ha piszkálom a nyelvemmel a fogam olyan mintha mozogna...de nem fáj.Mi lehet a gubanc?Eddig minden tök jól ment
2008. nov. 2. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az orvost.

Lehet, hogy csak kicsit begyulladt az íny körülötte.

2008. nov. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg egyelőre nem rágni vele, és akkor talán helyreáll a fogad, az ínyed újra stabilan fogja tartani.

Sajnos lehet, hogy ki kell húzni, én nem vagyok fogorvos, csak nekem is volt egy fogam amit gyökérkezeltek, de aztán az ifjúsági doki már nem foglalkozott vele, nem tudta betömni, mert leesett az egyik fele, én meg hónapokig halogattam, aztán ráharaptam és elkezdett mozogni, majd újraharapásnál mégjobban mozgott, és már nem lehetett megmeteni. Még most menj el, és megfogják mondani mi lesz vele, de még tuti kűzdenek érte! Anyunak is több rossz fogával volt olyan, hogy az sztk-s doki már kihúzta volna, de elment maszekhoz, aki kűzdött érte és igaz valamelyik csak 1-2 évig, de még azért megvolt.

2008. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki sztk-nál kezelteti a fogát az meg is érdemli, hogy minden fogát kihúzzák. Barbárok. Tessék mindig profi maszeknál megcsináltatni!
2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!