Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a fogam gyökérkezel...

Begyulladt a fogam gyökérkezelték vettem be gyulladáscsillapitót 2db-ot már de semmi nem történt mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Még 2 hónapja megcsináltattuk az első 2 metszőfogam közötti lyukat utána nagyon sokáig érzékeny volt nagyon a hidegre most kb másfél hete elmúlt az érzékenység de multhét pénteken kiesett a 2 fog közötti összekötő tömésdarab hajnalban ébredtem arra hogy iszonyatosan fáj reggel pedig fogmosás közbe ki esett az a rész.. nem foglalkoztam vele gondoltam majd visszamegyek hétfőn a fogorvoshoz mert nem látszott egyáltalán viszont harapni nem tudtam és ha megkocogtattam majd beszartam aztán jött az hogy szombaton bedagadt vasárnap nagyon bedagadt és elmentünk vasárnap fogorvoshoz aki adott érzéstelenitőt és gyökérkezelte és egy gyulladás csökkentő gyógyszert felirt ma nagyon gáz volt suliba reggel mert akkor még elég szépen be volt dagadva viszont mire hazaértem lejebb ment és azóta 2db gyulladáscsökkentőt bevettem de semmi nem történt úgy érzem és a gennyes púpos rész az nem az a fogam fölött van amit gyökérkezeltek hanem közvetlen a mellette lévő fog fölött.. persze a gyökérkezelt fog fölött is volt de az nagyjából lement.. most ha megnyomom majd beszarok úgy fáj és enni sem merek olyat amihez használni kelll első fogaim ..

szerintetek holnapra lefog menni a dagadás? hiába szivom fogam már semmi nem jön rajta úgyérzem :(


2011. ápr. 11. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz, mert valószínűleg vagy a mellette levő fogat is gyökérkezelni kell, vagy kiír egy gyökércsúcs-eltávolításra.
2011. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen holnap megyek vissza majd. a gyökércsúcseltávolitás az fájdalmas? meg sztem gyökérkezelni kell a mellette lévő fogat is mert ha megkocogtatom akkor fáj és fölötte van a dagadás :S
2011. ápr. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!