Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire hatásos az éjszakai...

Mennyire hatásos az éjszakai fogszabályozó?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5éve van állandó fogszabályozóm és lefogják szedni. Én látok a fogaim között kis rést azt az éjszakai össze tudja húzni vagy az csak a helyén tartja utána a fogakat? (Eleve azért lett fogszabályozóm mert hézagosak voltak a fogaim)

2018. júl. 24. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Az éjszakai fogszabályzó is tud korrigálni, azonban elsődlegesen abban az esetben, ha valakinek ez az elsődleges fogszabályozó készüléke. Állandó fogszabi utáni már csak helyén tartás végett kell hordanod, hogy ne rendeződjenek vissza.


Ha zavar a rés, szólj a fogorvosodnak, mert állandó fogszabival könnyebb az iylet korrigálni, mint kivehetővel.

2018. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
44%
Az első válaszolóval nagyrészt egyetértek, de hozzátenném hogy nekem elég nagy rés volt 2 fogam között és az éjszakai korrigálta, már egyáltalán nincs rés, azonban ez 1-2 évbe telt. Az állandó hatékonyabb, de szerintem ez is megoldja ;)
2018. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!