Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1.5 napja fáj a fogam, mit...

1.5 napja fáj a fogam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1.5 napja faj a fogam amin a fogszabalyzo gyuruje van. Nagyon fesziti es luktet az egesz jobb arcom. A fulem is valoszinu ettol faj. Enni nem tudok. Aludni szinten. A gyogyszer nem hat. Folyamatosan csak sirok. Szeptember vegen kell csak visszamenni de addig megorulok..elgondolkodtam hogy fogoval levagom a p.csaba..nem birom:( 14 honapja van fent, eddig sosem fajt. Most miert???


Egy ketsegbeesett lany



2018. aug. 3. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Mond nem volna egyszerűbb elmenni a fogorvoshoz hülye kérdések kiírása helyett? Basszus az emberek egyre debilebbek
2018. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
50 km-re van.
2018. aug. 3. 00:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy leszedne..
2018. aug. 3. 00:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor is menj vissza holnap, majd mond valamit vagy csinál valamit. Egyáltalán nem biztos, hogy a fogszabályozótól van, a fognak anélkül is lehet baja. Milyen és mennyi gyógyszert vettél be?
2018. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek van igaza. Az okostelótok nélkül még egy vajas kenyeret se tudtok megkenni...


(De hiába az internet, még sokan használni se tudják.)


Na figyelj: 50 km először is nem a világ... Sőt, egyáltalán nincs messze.


Amennyire fáj, már rég megoldódott volna a probléma.. Másfél nap... :)))


A szakorvos meg majd eldönti - a te beleegyezéseddel -, hogy mi legyen.

Le is vetetheted... (de nem biztos, hogy kéne).


Tényleg embereknek hogy lehet ennyi esze??


"elgondolkodtam hogy fogoval levagom a p.csaba..nem birom:( "


Ennél nagyobb marhaságot nem is csinálhatnál............


A nyavalygás megy ezerrel, de tenni... azt már nem. Gratula.

2018. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ma megkerem oket vegyek le.

Meg ha penzbe is kerul.

2018. aug. 3. 01:50
 7/16 A kérdező kommentje:

100% ettol faj

Azon van a gyuru ami fesziti.

2018. aug. 3. 01:51
 8/16 anonim ***** válasza:

Tényleg az orvost kell kérdezni az ilyen problémákkal. Nem csak akkor lehet fordulni hozzá, amikorra berendelt, hanem amikor bajod van. Legyél már önállóbb.

Az a 100% kicsit sok lesz egy olyan témában, amihez az orvos ért, te meg nem, meg mi sem. Szerintem a problémádat mondd el neki, ne a megoldást, amit magadnak kitaláltál. Simán lehet, hogy nem kell levenni, csak igazítani rajta egyet. Az is lehet, hogy más miatt fáj az a fog. Az is lehet, hogy a mellette levő foggal van gond, csak kisugárzik. A fájdalomból nagyon nehéz megítélni, hogy melyik fognak mi baja van. Ez nem egy étterem, ahol előírod a pincérnek, hogy mi legyen a tányéron... Csak menj el az orvoshoz, ha bajod van, és hagyd, hogy dolgozzon, neked lesz jobb tőle.

2018. aug. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod ha idő előtt leveszik akkor kb felesleges volt minden szenvedés érte?

Én elhiszem hogy szar de bírd már ki valahogy. Kifizettetek rá egy valag pénzt te meg leszedtednéd a fogaid meg szépen visszaállnának. De te tudod. 50 km az pont kb 40 perc. És amúgy meg havonta kell járni nem is értem miért szeptemberben kell menned.

2018. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Voltál azóta? Mi történt?
2018. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!