Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy kell enni a fogszabályzóval?

Hogy kell enni a fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Ma rakták fel de a felső szájpadlásomra is raktak valami merevítőt és totál beleakad a kaja mikor nyelnék. Plusz evés közben félek hogy eltöröm ezt a fenti merevítőt.
2018. aug. 9. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

azt a fenti merevítőt nem tudod eltörni.. :))

hozzá kell szoknod. ennyi.megszokod. én mondjuk majd besz-tam úgy fájt. de szedtem donalgint.

2018. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1 hét után tudtam normálisan enni, de pl beleharapni mondjuk egy szendvicsbe azt sokkal később, de majd megszokod. :)
2018. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van a szájpadlásomon "merevítő". Az elején nekem is minden beleakadt, néha fulladoztam miatta ha valami olyan étel akadt bele. xD Sok időbe telt nekem mire azt megszoktam, most meg már tök normálisan tudok enni, mintha ott se lenne. Ja és tényleg nem tudod eltörni, nagyon erős ez a cucc, emiatt ne aggódj.:) Előbb utóbb megszokod. Kitartást hozzá!:)
2018. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!