Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS SOS! Miért fáj irdatlanul...

SOS SOS! Miért fáj irdatlanul az átlátszó fogszabályzó sín?

Figyelt kérdés

Nagyon köszönöm mindenki segítségét, aki segített a szájfertõzésem kapcsán. Sikeresen meggyógyultam, ami egyben nagyon jó és rossz is.

Rossz azért, mert az átlászó fogszabályzómat újra viselnem kell. Ami nem lenne baj, ha nem fájna borzasztóan. A felsõ fogsoromra fel tudtam tenni, az alsóra viszont nem, hisz szinte kínokat kell átélnem. Eleve nem megy rá teljesen, hanem félig, viszont ha ráhúzom, fájnak a fogaim szörnyű módon, fõleg 1-2, a többi nem túlságosan.

Mielõtt bárki rosszakat írna: orvosi tanácsadás miatt kellett nélkülöznöm az átlátszó fogsínemet.

Könyörgöm segítsetek!


2018. aug. 13. 22:30
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, mikor kezdted el hordani, kaptál-e közben új sínt, de simán lehet, hogy nőtt közben az állkapcsod, és egyszerűen kisebb lett rá, szűkebb.
2018. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, és cseréltesd ki.


De szerintem egyszerűbb lenne normális fogszabályozót felrakatni, mint sínnel bohóckodni.

2018. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előtte 9 hónapig vas fogszabályzóm volt, utána került ez rá.
2018. aug. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!