Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten melyik a legkorrekt...

Budapesten melyik a legkorrektebb (magán) fogászati rendelő?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom (illetve ismerősök elmondásai alapján), hogy sok helyen amolyan futószalagszerű a rendelés.

Igazából nem számít a páciens csak a pénze, nem foglalkoznak érdemben vele.


Milyen "humánus" fogászati rendelőt tudtok, ahol a kezeléseknél hosszú távra gondolkoznak , korrektek, lelkesek, megbeszélik a pácienssel mi a probléma stb.

Az "álom-bőrgyógyászatot" már megtaláltam, most ilyen fogászatot keresek.

Amiken gondolkodok honlap alapján:

Abident

Denthestic

Poncz Dental

Corvin Dental

Uniklinik


vélemények ezekről?

esetleg más tipp?


2018. aug. 19. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapest dental, Jászai térnél. Nekem bevált, szo szerint remegve mentem be először, kb 13 éve nem voltam fogorvosnál. Most már teljesen,, normalisan,, megyek ida, nem is izgulok. Semmit nem éreztem még, es utána sem fáj semmi.
2018. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nem győztél meg.

a honlap alapján futószalag-fogászatnak tűnik a bp dentál.

nem szimpatikus

2018. aug. 20. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:

"Semmit nem éreztem még, es utána sem fáj semmi."


Még jó hogy. Ez nem extra, ez alapdolog, nem emeli ki a bp-t a többi közül.


Szóval várom a további kommenteket

2018. aug. 20. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Uniklinikbe járok, sajnos elhanyagoltam a fogorvoslátogatást korábbi rossz élmények miatt, így lassan törzsvendég leszek. 3 szakorvosnál is voltam (fogbetegség, parodontológus, fogszabályzó), mindegyik nagyon profi és segítőkész volt. Az asszisztensek is kedvesek. Mondjuk szerintem kicsit drága, de gondolom ezt ők is tudják, így tényleg foglalkoznak az emberrel.
2018. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!